תיקון סמסונג גלקסי


תיקון סמסונג גלקסי

יש לך תקלה במכשיר הגלקסי? אל תיתן לה להשבית לך את החיים! המעבדה מתחייבת לתיקון מהיר, מקצועי ואיכותי על מנת להחזיר את המכשיר לתפקוד מלא מהר ככל האפשר.

מכשירי הגלקסי הם בין המכשירים הסלולריים הנפוצים בישראל. לקוחות פרטיים, חברות הייטק וארגונים גדולים במשק נעזרים במכשירים המתקדמים של חברת סמסונג לצרכי העבודה השוטפים.
נציגי המעבדה מכירים היטב את מאפייני המכשיר, כמו גם את הבעיות הנפוצות הדורשות תיקון במכשירים אלו.
בעזרת השירות הייחודי של המעבדה ניתן לבצע את כל הטיפולים במקום אחד: הן בדיקה יסודית ומקיפה ע"י טכנאי מקצועי ומוסמך,
הן קבלת חלקי חילוף מקוריים עבור המכשיר והן בקרת איכות המונעת תקלות חוזרות.

טיפול בכל סוגי התקלות

גלקסי מבית סמסונג מציעה ללקוחותיה מגוון פונקציות מתקדמות ומסך מגע משוכלל, אך החיסרון המרכזי של המכשיר הוא בעדינות שלו - כל מכה או חבטה קטנה עלולה לגרום לנזק.
מומחי המעבדה ישמחו לזהות עבורכם את הבעיה, להמליץ על התיקון המתאים ולהציע לכם הצעת מחיר הוגנת. אנו מספקים שירות עבור כל המכשירים בסדרה,
ומציעים טיפול בתקלות מדרגים א-ד. פירוש הדבר שאנו מטפלים במגוון סוגי תקלות, החל בתקלות קוסמטיות במכשירכם הדורשות החלפת השקע, מצלמה, סוללה וכדומה,
וכלה בתקלות מורכבות יותר כמו בעיות במסך ובכפתורי ההפעלה.

משך התיקון כאמור, התיקונים במעבדה נחלקים לשניים: תיקונים קוסמטיים של החלפת חלפים שניתן להסיר בקלות,
ותיקונים למכשירי סמסונג ברמת לוח האם הכוללים החלפת רכיבים עדינים במיוחד. תיקונים מהסוג השני דורשים בדיקה מקיפה של כלל רכיבי לוח האם לטובת מענה מדויק לסוג ואופי התקלה.
תיקוני סמסונג מהסוג הראשון אורכים כשעה, ואילו תיקונים מורכבים יותר, הדורשים יותר זמן והשקעה מצד הטכנאים עשויים לארוך יום שלם.

חייגו אלינו עוד היום, ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!Coi בניית אתרים
0