תיקון סלולר אייפון 6Sאייפון 6s הוא ככל הנראה אחד הדגמים המתקדמים ביותר בעולם לשנת 2015


מכשיר הדגל של אפל דומה ליתר מכשירי האייפון,כולל האייפון 6s מסך מגע מתקדם בגודל 4.7 אינץ' וברזולוציית 750X1334,מעבד במהירות של 1.4 ג'יגה,
חיישן טביעת אצבע Touch ID ותכונות מתקדמות נוספות שמשדרגות את המכשיר כמה רמות מעל קודמיו.
מבחינת העיצוב, הכיוון דומה מאוד למכשיר הקודם- האייפון 5, ההבדל הוא בשוליים מעוגלים וזכוכית קדמית איכותית וחזקה המסייעת למשתמש לשמור עלהמכשיר.
גם המעבד במכשיר החדש מהיר פי כמה מהמעבד במכשירים הקודמים. הטכנולוגיה שמניעה את המכשיר קדימהמכשירי האייפון 6s מכילים את שבב A8 המהפכני והחדש,
המהיר ביותר של החברה עד כה בהשוואה לשבב הקודם ה- A7, יתרון השבב החדש הוא באספקת כוח מוגברת למסך גדול יותר שלהאייפון ולמאפיינים חדשים.
משמעות הדבר מבחינתכם היא ביצועים טובים בהרבה של המכשיר. באייפון 6s תוכלו להריץ משחקים עתירי גרפיקה או סרטים ארוכים באיכות גבוהה במיוחד.
כמו כן, המצלמה המתקדמת ב- iPhone6 מאופיינת במעבד תמונה ומקודד וידאו המוטמע אל תוך שבב A8.

תכונות לסוג מכשיר מדגם אייפון 6S 

כל אלו תומכים בתכונות ייחודיות של המכשיר כמו צילום סטילס מתקדם, איתור פנים משופר וסינוןרעשים איכותי. תכונות אלו מאפשרות לכם לצלם תמונות סטילס וצילומי ווידאו ביתר קלות.
הגודל עושה את ההבדל,המכשירים החדשים מבית אפל, האייפון 6 והאייפון 6 פלוס, גדולים פי כמה ממכשירי האייפון הקודמים. האייפון 6 לסוגיו גדול בהרבה ממכשיר האייפון 5, הן באורך והן ברוחב.
רק כדי לסבר את האוזן: גובהו של ה-5S הוא 123.8 מ״מ, בעוד שגובהו של דגם האייפון החדש מגיע כמעט ל140 מ"מ! גודלו של המכשיר קובע כמובן את גודל המסך,
וממילא את איכות הגרפיקה והצילום במכשיר.כיצד נשמור על המכשיר היקר? לסיכומם של דברים ניתן לומר כי בהשוואה למכשירי האייפון הקודמים,
האייפון S6 מביא עמו  חווית משתמש יוצאת מן הכלל. כדי להגן על מכשירכם מפני פגיעות, שריטות, רטיבות וכדומה, מומלץ מאוד להשתמש במכשיר למרות שהוא הינו דגם ישן.

תעזרו במעבדה שלנו לתקן את המכשיר מדגם אייפון 6S שלכם

ההגנה האולטימטיבית לכל סוגי המכשירים, החכמים ובפרט לאייפון 6 היא שימוש במגן זכוכית למסך המספק הגנה איכותית מפני שריטות ושברים.
אם האייפון שלכם תקול ואתם מבינים שלא תוכלו להמשיך כך, אנו מזמינים אתכם להגיע אל המעבדה המקצועית שלנו בראשון לציון.
לקבלת הצעת מחיר משתלמת ופרטים נוספים על תיקון מכשירים סלולריים, פנו אלינו עוד היום!Coi בניית אתרים
0