תיקון אייפון שנרטב

האייפון הוא מרכז חיינו בזמן האחרון, אכן, הוא גם משמש כסלולרי אבל הוא כבר מזמן הרבה יותר מזה, הוא הקשר שלנו לסביבה ולחברה שלנו, הוא הגישה לאינטרנט, הוא המצלמה שלנו והוא המשחק הכי מעניין לשעות הפנאי. לא פלא שאנחנו ממש שומרים עליו ותיקון אייפון שנרטב נראה לנו כמו הפחד הכי גדול.

מה מאפשר היום לתקן אייפון שנרטב כשבעבר הדבר היה בלתי אפשר

במילה אחת - מכשור, אם תגיע למעבדה המחזיקה את המכשור המתקדם ביותר תוכל לתקן אייפון רטוב ולא לקנות אחד חדש, עלות תיקון אייפון שנרטב הוא זניח לעומת הוצאה של 4000 ש"ח, תוכל לחסוך אצלנו הוצאה זאת בקלות, כל שנותר לך הוא להגיע לבדיקה חינם ואנחנו נדאג להחזיר לך את האייפון מתוקן. בעצם, אפשר לומר שאנחנו המעבדה היחידה המספקת בדיקה בחינם ואפילו לאייפון שהוצף במים.

מה עושים כאשר האייפון נרטב

תיקון אייפון שנרטב הוא מסתבר לא הדבר הכי קשה. אמנם, יש לבצע אותו בזהירות, בזריזות  ורק ביד מומחה כדי לא ליצור בעיות חדשות, אבל תיקון אייפון שנרטב מתבצע במעבדת לתיקון אייפונים בכל רגע. אם האייפון נמצא בכיס כשאנו רצים בגשם, או שהוא מונח על מכסה האסלה כשאנו בשירותים או במקלחת, לא פלא שהאייפון נרטב לפעמים?

אייפון לא אוהב מים

אך כמו כל מוצר חשמלי ועדין, מים אינו אחד מתחביביו של האייפון שלנו ויש לשמור עליו יבש כדי למנוע בעיות אבל אם הילד הצליח להפיל את האייפון אל כוס המים שלו, זה לא הזמן להיכנס לפאניקה. פנו למעבדה לתיקון אייפונים לתיקון אייפון שנרטב ואם אתם בידיים טובות אפשר להירגע, תוך זמן קצר תקבלו לידכם בחזרה את האייפון היבש שלכם.

תרופה מונעת

השתדלו להרחיק את האייפון שלכם ממקומות רטובים כגון חדרי שירותים, מקלחת ומטבחים. בזמן הליכה בגשם או ליד הים לדוגמא הימנעו מלהחזיק את האייפון ביד או בכיס. במצבים כאלו הכי טוב להכניס את האייפון לתוך התיק וכך לשמור אותו מלחות ורטיבות. במידה וילדיכם צוברים שעות משחק מול האייפון הקפידו להסביר להם שזהו מכשיר חשמלי ויש להתרחק ממים וממקומות לחים כי אחרת האייפון יתקלקל ותידרשו לתקן אותו. אך גם אם קרה והאייפון נרטב ובעקבות הרטיבות המסך לא נדלק או שכפתור מסוים הפסיק להגיב ואתם זקוקים לתיקון מקצועי, פנו למעבדה בעלת ניסיון ו-ותק בתיקון אייפון שנרטב אחרת יש אפשרות שאנשי מקצוע ללא ניסיון יעמיקו את הנזק ואתם תצטרכו לקנות אייפון חדש, בואו אלינו למעבדה לבדיקה חינם או התקשרו להתייעצות וספרו לנו מה הבעיה, בעל המעבדה שהוא הטכנאי היחידי שמתעסק עם בעיות אלו ישמח לסייע לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.  
התקשרו עוד היום:
התקשרו עוד היום:
03-9-445-445
60
66
65
64
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק