המעבדה לתיקון סלולר - אודותינו

המעבדה לתיקון אייפונים וסמארטפונים היא מעבדה מקצועית ואחראית עם ניסיון של שנים בתחום.

אם הסמארטפון או האייפון שלכם חשוב לכם ואתם יודעים שתיקון של סמארטפון או אייפון חייב להתבצע במעבדה רצינית, אז אתם חייבים לעשות זאת במעבדה עם וותק וניסיון. אנו מבינים שהאייפון או הסמארטפון שלכם חשוב לכם לתפקוד היומיומי הרצוף שלכם. אתם מאחסנים בו מידע חשוב, תמונות, כתובות, טלפונים ותזכורות על תאריכים חשובים ולכן חשוב לכם לקבל בחזרה מכשיר תקין, במצב מצוין, עם אחריות על התיקון ועם הבטחה שהתקלה לא תחזור בקרוב בשימוש סביר.

​​​​​​​

הבעלים והמקימים של המעבדה עבד שנים כטכנאי ראשי באחת מחברות הסלולר הגדולות בישראל.

ניסיונו והידע הרחב שצבר בשנות עבודתו בתחום באים לידי ביטוי באופן העבודה, בתיקון יסודי ללא פשרות וללא קיצורי דרך, ובשירות אדיב ומקסימלי ללקוח. זו הדרך בה אנו מאמינים שיש לצעוד כדי להגיע לתוצאות מעולות בתיקון אייפון או בתיקון סמארטפון.

אנו מתמחים בכל סוגי התיקונים והפלאפונים, החל בבעיות טכניות, בעיות במסך וכל מה שניתן להעלות על הדעת.
לאחר חמש שנות פעילות בשוק אין תקלה שלא נחשפנו אליה ושאנחנו לא מכירים. הניסיון והמקצועיות רק גדלו עם כל לקוח חדש ועם כל שנה שעברה וכיום אנו מצליחים לפתור בעיות סבוכות שמעבדות אחרות נמנעו מלנסות לפתור. מעבדות רבות מסכימות לקבל לידן מכשיר לתיקון אף שמעולם לא ביצעו תיקון כזה בהצלחה או בכלל, ובמקרים רבים נגרם למכשיר נזק נוסף בעקבות ההתעסקות המיותרת בחלקים שאין לגעת בהם. גם במקרים כאלו כבר הצלחנו בעבר לתקן נזקים מיותרים בזכות ההבנה והידע הרב שנצבר עם השנים.

כמו כן, אנו מייבאים באופן אישי חלקי חילוף לאייפון כדי שתהיו בטוחים שאתם מקבלים חלקי חילוף איכותיים ולא חיקויים זולים. בנוסף, אנו מייבאים אביזרים נלווים לאייפונים לרווחת הלקוחות. אז אם נתקלתם בתקלה בתפקוד המכשיר שבידכם, בכפתור שהתקלקל או מסך שניזוק, או אם האייפון שלכם נרטב בטעות וזקוק לתיקון מיידי, אל תהססו. פנו אלינו ותקבלו שירות מקצועי, אדיב וברמה הגבוהה ביותר כדי שתהיו מרוצים.

​​​​​​​

Coi בניית אתרים
0