תיקון סמסונג גלקסי

תיקון סמסונג גלקסי
מעוניין שהגלקסי שלך יחזור לתפקוד מלא עוד היום?
רוצה לעשות זאת במעבדה מקצועית ולהסיר את הדאגה שהתקלה תחזור?
זאת ועוד אנחנו גם מניחים שהיית רוצה לעשות זאת במחיר המשתלם ביותר, נכון?

 • תוכל לבצע במעבדה בדיקה בחינם.
 • ברשותנו כל הרכיבים לתיקון סמסונג גלקסי כך שתוכל לחסוך זמן ולא לחפש מעבדה העונה לצרכים שלך.
 • נספק לך אחריות מלאה על כל תיקון.
 • תקבל את המחיר המשתלם ביותר.
 • לא תצטרך לחכות יום שלך עד שהטלפון שלך יהיה מתוקן, תוך חצי שעה ואתה בחוץ.

חשוב לך ניסיון, אמינות ומקצועיות?

לנו חשוב לספק לך את זה:

 

03-9-445-445

מעבדה מקצועית לתיקון מכשירי סמסונג ובעיקרם סמסונג גלקסי – דגמים בולטיםגלקסי 2

 • גלקסי 1 – i9000
 • גלקסי 2 – i9100
 • גלקסי 3 – i9300
 • galaxy mini – s5570
 • sumsung wave – s8500
 • samsung ace – s5830
 • galaxy gio – s5660

פירוק גלקסי 4

תיקון מסך גלקסי 2

האם כל מעבדה באמת מתקנת מכשירי גלקסי ?מעבדה לגלקסי

האמת היא שלא, מכשירי גלקסי הם מכשירים מתקדמים ומורכבים ויש מעט מאוד בעלי מקצוע המסוגלים לתת מענה יעיל לתיקון גלקסי. לרוב, מה שקורה במציאות הוא שמעבדות מכריזות שהם מתקנות סמסונג גלקסי נותנות ללקוחות להפקיד בידיהם את הטלפון שלהם ואז שולחות אותו למעבדה נוספת, כך שאם אתה רוצה לחסוך לעצמך כמה עשרות שקלים ואני מדבר רק על זה ולא על פשלות שעלולות להופיע בדרך כדי לך להגיע למקור הראשון שמסוגל לתקן תקלות שחלקם מורכבות יותר וחלקם מורכבות פחות בסמסונג גלקסי. כך גם חסכת את פער התיווך וגם קיבלת שירות מקצועי ואדיב.

איך תדע שגם אנחנו לא עובדים עם מעבדות נוספות ?

בניגוד למעבדות אחרות ,שם פשוט תצטרך להפקיד את הגלקסי שלך ולחזור במקרה הטוב יום למחרת, תוכל להגיע למעבדה ללכת לסידורים או לקניות במרכז שנמצא צמוד למעבדה ולחזור תוך 30 דקות, כך תהיה בטוח שהגלקסי שלך נמצא בידיים מקצועיות ושמבצעת את העבודה בעצמם.

המסך נשבר ויש להחליף אותו

בעבר הלא רחוק, אם לקוח היה מגיע לתקן מסך גלקסי שבור זה היה גורם לו להוצאה כבדה, בעצם עד היום ישנם מעבדות שלא נמצאות בחזית הטכנולוגיה וגובות סכומים גבוהים במיוחד עבור החלפת מסך לסמסונג  גלקסי, הסיבה לכך היא שפשוט לוקח להם יותר זמן ממעבדות אחרות או כפי שכבר ציינו לעיל : הם שולחות את הגלקסי למעבדות אחרות כדי שיבצעו עבורם את התיקון. מבצע מטורף – אין להשיג מחיר כזה :

מסך + טאץ' לגלקסי 4 מקורי – 600 ₪
מסך + טאץ' לגלקסי 3 מקורי – 500 ₪
מסך + טאץ' לגלקסי 2 מקורי – 400 ₪
מסך + טאץ' לגלקסי 1 מקורי – 300 ₪

הגלקסי נרטב או נפל לתוך שלולית מים

לרשות המעבדה עומד ציוד אלקטרוני חדיש הפותר בעיות רטיבות של כל סוגי הפלאפונים, ציוד זה מתחקה אחר מקור הרטיבות ומצביע על החלק הפגום, הוצאה של החלק והחלפה שלו באותו החלק יפתור את בעיית הרטיבות ויחזיר את הסמסונג גלקסי שלך לתפקוד מלא. תוכל לבוא לבדיקה חינם להחליט שאתה רוצה לתקן את החלק במעבדה אחרת ולא להיות מחויב בשום צורה שהיא.

כפתור הבית של הגלקסי לא עובד

כולנו כבר מכירים זאת, פתאום כפתור הבית בגלקסי החליט להשתתק, תיקון זה הוא די פשוט ומה שצריך לעשות הוא לסרוק את הגלקסי כדי לדעת אם מקור הבעיה היא רטיבות או לכלוך שנדחף פנימה, במקרה שמצאנו שצריך להחליף את הכפתור נצטרך גם להחליף את המסך כי הם שני חלקים בלתי נפרדים

הגלקסי לא נטען ?

בסמסונג גלקסי 2 המצב יותר שכיח אולם יש בידי המעבדה את המכשור המתקדם ביותר כך שבעיות טעינה זה קטן עלינו ותוכל לצאת עם גלקסי 1, גלקסי 2 ואפילו גלקסי 3 ( המעבדה המתמחה עם המכשור המתאים לתקן גלקסי 3 ) תוך זמן קצר.

הגלקסי לא נדלק

אין שום בעיה, פשוט להגיע נסרוק אותו ואם הבעיה אינה בעיית רטיבות או קורוזיה היא תפתר תוך דקות ספורות, גם לבעיית רטיבות בגלקסי יש לנו פתרון מושלם עבורך.כיצד תדע שסיפקנו לך רק חלקים מקוריים ? ראה תיקון גלקסי שנרטב. בגלל שתצוגת המסך שלך לא תשתנה כלל והכל יחזור לקדמותו, לרוב לאחר תיקון במעבדות מסוימות או אצל כאלה שעובדים מהבית מגלים שזה לא היה שווה בגלל שהרזולוציה כבר לא כפי שהייתה.

פשוט תרים טלפון ותגיד לנו מה הבעיה, ברוב בעיות המסך נוכל לתת לך תשובה מיידית אפשרות נוספת אם שכחת היא להגיע למעבדה ולקבל בדיקה בחינם.

 

התקשרו עוד היום:

התקשרו עוד היום:

03-9-445-445